There is nothing to show here!
Slider with alias kitchen-floor not found.

Friendly expertise,
unrivaled service,
affordable style.

With an extensive range of flooring options in stock and ready to go, Carpets are your go-to flooring experts in Goshen. We’re a family-run business that’s been serving our local community for over 20 years, including:

Whether it’s providing a helping hand to families redecorating their homes or
businesses renovating their premises, our friendly team is here to help you with unbiased flooring advice and the best flooring solutions in town.

We Provide Flooring Services

To many clients like government, homes and offices
hard-wood-floor-m

Hardwood

area-rugs-m

Area rugs

laminate-m

Laminate

tiles-floor-m

Vinyl Tile

wood-floor-m

Vinyl Sheet

carpet-floor-m

Carpet

Get a Professional Services, Call us Now.

124 789 654

Latest Projects

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.

Our Clients

There are all awesome people

Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli dřevěnou podlahu, nebo podlahu z bambusu. Nakonec jsem vybral bambus a za tuto volbu jsem rád. Už jen při porovnání dřevěné podlahy a podlahy z bambusu jsem pocítil značný rozdíl v pevnosti, kde se bambus ukázal jako mnohem pevnější varianta a vzhledem k tomu, že jsem chtěl dřevěnou podlahu s co největší zivotností byl pro mě bambus a služby pana Sudíka jasnou volbou.

p. Šmída

Do mé ekologické dřevostavby byl bambus jasnou volbou. Výroba ze snadno obnovitelných zdrojů, pevnost a přiznívá cena u mě zabodovali. Pokládka a přístup firmy je za mě noocenitelná.

p. Ptáčník

Mám ráda přírodu a přírodní materiály, pro to jsem se chtěla vyhnout umělím podlahám. Nalezla jsem pár článků o bambusových podlahách a volba byla jasná. Bambusovou podlahu mám již přes rok a její vlastnosti si nemohu vynachválit. Měla jsem strach, že můj pejsek jí dá zabrat, ale podlaha odolává a zaplať pánbůh je stále jako nová. Přístup firmy a domluva proběhla na jedničku.

paní Katka

  Napište nám

  Máte jakýkoli dotaz, nebo máte zájem o nacenění podlahy

  Our Latest News

  Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam.
  04Říj

  Proč jsou bambusové podlahy podlahou roku 2021

  6 důvodů, proč jsou bambusové podlahy podlahou roku 2021 Výrobky z bambusových podlah si již několik let získávají oblibu mezi architekty a interiérovými designéry. Na vzestupu…

  28Srp

  Lze bambusovou podlahu položit na podlahové vytápění?

  Správně položená a udržovaná podlaha vydrží po celý život. I na podlahovém topení. Je však velmi důležité vzít v úvahu některé důležité body: Dbejte na to, aby…

  28Srp

  Podlaha z bambusu… moderní a ekologické bydlení

  Bambusové podlahy Bambus, jako podlahová krytina, si v uplynulých letech vydobyl své pevné místo v nabídce přírodních podlahových materiálů. Zákazníky si získává především svým netradičním elegantním designem…